Nový smer vo v. d. SMĚR

Nový vzhľad webovej stránky v. d. SMĚR potešil.

2003050601_0.jpg, 133x584 px. (25434 bajtov)Modelári snažiaci sa získať informácie od výrobcov modelov dôverne poznajú prehľadávanie stránok na internete. Jedna z nich, www.smer.cz bola ešte donedávna viac ako podpriemerná.
Kontaktné informácie, ktoré sa dajú nájsť aj v Zlatých stránkach ozdobené logom spoločnosti veru nepôsobili dobrým dojmom.
Azda dva roky som sporadicky márne sledoval, či sa stránka nezmení.
Klepšiemu, samozrejme, a … dočkal som sa!
Dočkali sme sa my všetci.
Zdá sa, že SMĚR sa rozhodol zlepšiť svoje meno na internete.Nová stránka obsahuje, ako býva zvykom, informácie o histórii spoločnosti, detailné kontaktné informácie, prehľad vyrábaných produktov a linku na internetový obchod.
V časti Modely si dokonca môžete stiahnuť kompletný katalóg modelov vo formáte pdf. V dolnej časti menu je vtipne umiestnený náhodne vybraný obrázok niektorého z produktov.
Použitá technológia vytvárania stránok, objemovo nenáročné kaskádové menu a obrázky s optimalizovanou veľkosťou chvália tvorcu i investora. Kvalita je podčiarknutá aj fungujúcou anglickou verziou.
Informačná hodnota novej stránky v. d. SMĚR sa blíži k ideálu toho, čo očakávajú modelári a ostatní užívatelia produktov spoločnosti.

Autor: Stano Keveš