Hlavna stranka Weblinks Inzerce Recenze Redakce


 
Co si myslíte o otevírání modelů?

Ano, čím víc tím líp
4781  (4781 hl.)
Ano, líbí se mi to
3690  (3690 hl.)
Ano, když to nenaruší obrys modelu
3649  (3649 hl.)
Moc se mi to nelíbí
3298  (3298 hl.)
Je to hloupost
3310  (3310 hl.)

Celkem hlasovalo: 18728


Nabídka modelů pro recenze

Chcete přispívat na ModelMag? Jste schopní rychle a kvalitně postavit model, nafotit fo a napsat o něm článek? Pokud ano máme pro vás následující nabídku.

Kontaktujte nás na adrese modelmag@vinar.czSdělíme vám, jaké modely jsou momentálně k dispozici. Vyberete si volný model z nabídky a dostanete ho zdarma s tím, že ho v co nejkratší lhůtě (přibližně 1 měsíc - podle dohody) postavíte, nafotíte (případně po dohodě dovezete k nafocení) a napíšete a odevzdáte článek. Model můžete postavit zcela dle svých zvyklostí, jen z krabičky a nebo s použitím jakýchkoliv doplňkových nebo koverzních setů, můžete model i jakkoliv zkonvertovat na jinou verzi, použít libovolné dekály atd. Model po postavení, stejně jako článek, zůstává vaším majetkem. Článek můžete po uplynutí tří měsíců od zveřejnění na ModelMagu zveřejnit kdekoliv jinde (internet, časopis) a to i za úplatu.
Naproti tomu. Pokud do dohodnutého termínu doby neodevzdáte recenzi postaveného modelu tak model buď zaplatíte (za cenu obvyklou - jako etalon se berou ceny u AMC) a nebo vrátíte nenačatý zpět.

  Přihlášení
Jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  Přístupy na server
Celkem4728465
Leden51960
Dnes107

  Engine

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server